O firmie

Paper Products sp. z o.o. jest firmą oferującą wysokiej jakości artykuły higieniczne. Aktualnie posiadamy nowoczesny park maszynowy składający się z siedmiu linii produkcyjnych oraz własne magazyny o powierzchni przekraczającej 10 tys. m2.

W naszej ofercie można znaleźć takie grupy towarowe jak:

demo-attachment-117-Path-18
demo-attachment-118-Path-19
demo-attachment-119-Path-948
demo-attachment-115-Group-11
demo-attachment-116-Path-17
reczniki-papierowe-min

MISJA FIRMY

Stawiamy na ciągły rozwój

Jesteśmy na bieżąco ze zmianami zachodzącymi na rynku. Dbamy o to, aby nasz asortyment trafiał w ewoluujące gusta i potrzeby klientów. Z tego względu oferujemy szeroką gamę artykułów higieny tradycyjnej dostosowanych do użytkowych i jakościowych wymagań konsumentów.

Udoskonalone parametry techniczne naszego parku maszynowego pozwoliły na zwiększenie wydajności i ulepszenie takich właściwości naszych produktów, jak:

  • długość listka,
  • wysokość rolki,
  • kalander (point-point, kwiat, fala),
  • zapach,
  • kolor,
  • liczba warstw: 2, 3, 4,
  • konfiguracje opakowań (np. 4, 8, 12, 16, 18, 24 rolki).

Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania: nowoczesne parki maszynowe na europejskim poziomie, systemy informatyczne, oraz magazynowo-logistyczne. Poczynione inwestycje pozwoliły nam znaleźć się w czołówce importerów, eksporterów, a także producentów w branży w regionie i nie tylko.

DLACZEGO MY?

Wyróżniają nas:

Szeroki wybór markowych produktów

Sprawna, elastyczna współpraca

Atrakcyjne warunki handlowe dla sektorów B2B i B2C

Dystrybucja na terenie kraju i UE

Szybka realizacja zamówienia Konkurencyjne ceny

fabryka-papieru-toaletowego
demo-attachment-115-Group-11

PAPER PRODUCT W LICZBACH

Ciągły rozwój i innowacje

0 ton
Roczny wolumen przetworzonej bibułki
0 szt.
Dzienna produkcja rolek
0 szt.
Dzienna produkcja kartonów
0 +
zatrudnionych pracowników
0
linii produkcyjnych
> 0
dystrybutorów zagranicznych i krajowych
demo-attachment-102-Group-33
demo-attachment-189-Path-958@2x
i
Paper Products kieruje swoją ofertę do klientów z sektora B2B oraz B2C. Współpracujemy nie tylko z hurtowniami działającymi na rynku krajowym i europejskim, ale także z polskimi oraz zagranicznymi sieciami handlowymi.

NASZE PRODUKTY

Do kogo kierujemy swoją ofertę?

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb naszych partnerów, oferując szybką realizację zamówienia i produkty, które odpowiadają jakościowym wymaganiom konsumentów. Dbamy o atrakcyjną szatę graficzną towarów, a przede wszystkim o ich aspekt praktyczny, ekologiczny i użytkowy.

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące współpracy z Paper Products sp. z o.o., zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Informacje na temat asortymentu są dostępne w zakładce Produkty.

NASI PARTNERZY

Współpracujemy z dużymi sieciami handlowymi

Przez lata ściśle współpracowaliśmy z różnymi sieciami handlowymi na terenie Polski i Unii Europejskiej, m.in. POLOMarket, Tesco, Lewiatan, Stokrotka, Kaufland, Aldi, Rossmann, Dino, Lewiatan, Thomas Philipps. Poza produkcją własną prowadzimy również dystrybucję innych wyrobów, takich jak chusteczki higieniczne, kosmetyczne, czy serwetki gastronomiczne.

Naszym nadrzędnym celem jest wdrażanie nowoczesnych rozwiązań, stałe poszerzanie oferty i wiedzy naszych pracowników, a także pozyskiwanie kolejnych owocnych współprac biznesowych na terenie kraju i Europy.

mts-euro-products
abena
logo-dino
dgaoptima
grigeo
lucart
igefa
huchtemeier
temca